PL EN

FIRST INTERNATIONAL MASTERSHOT FILM FESTIVAL

WARSZTATY

Zrealizowaliśmy już cztery edycje warsztatów filmowych MASTERSHOT, w Warszawie i w Poznaniu. Przeszkoliliśmy łącznie 450 osób, które zrealizowały w sumie 8 filmów na jednym ujęciu, podczas 14 dni warsztatowych. W realizacji warsztatów wspierało nas kilkunastu partnerów, w tym m.in. Miasto Poznań, Polski Instytut Sztuki Filmowej, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, Poznań Film Commission, Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, Klub Niebo w Warszawie, FreeFly Systems, WinMar i wielu innych profesjonalistów z branży filmowej.


Masz ciekawy pomysł na film w jednym ujęciu, ale brakuje Ci sprzętu albo ekipy filmowej? Dzięki wsparciu naszych partnerów zorganizujemy dla Ciebie warsztaty, dzięki którym zdobędziesz wiedzę i porady ekspertów jak zrealizować MASTERSHOT! Jeśli masz ekipę filmową i sprzęt i chcesz się wymienić swoimi doświadczeniami z profesjonalistami z branży, te warsztaty są również dla Ciebie.


Poza znakomitymi gośćmi, których regularnie zapraszamy warsztaty, udostępniamy również najwyższej klasy sprzęt do produkcji video, jak: stabilizatory Movi, kamery ARRI, RED, czy najnowszej generacji profesjonalne drony ALTA.


Warsztaty trwają co najmniej 2 dni, składają się z dwóch części - teoretycznej i praktycznej. W teoretycznej części zajmiemy się zagadnieniami dotyczącymi wyzwań, jakie niesie ze sobą realizacja filmu za pomocą wyłącznie jednego ujęcia, jak podejść do realizacji planu filmowego, jaki sprzęt wykorzystać, jak skoordynować pracę aktorów itd. W części praktycznej zajmiemy się konfiguracją set-up’u do produkcji i udostępnimy uczestnikom sprzęt do wykonania ich własnego Mastershota.


Aby zapisać się na warsztaty, skorzystaj z formularza i prześlij scenariusz. Autorzy najciekawszych pomysłów zostaną zakwalifikowani  na zajęcia, podczas których pomożemy ich w realizacji filmów na podstawie zgłoszonego scenariusza.
Miejsca, które odwiedzimy z MASTERSHOT FILM FESTIVAL to między innymi:

ŁÓDŹ - WARSZAWA - POZNAŃ - KRAKÓW – GDAŃSK - BERLIN - PRAGA – NOWY JORK - LOS ANGELES.
 


Zapisz się na nasz aby otrzymywać bieżące informację dotyczące festiwalu.

MECENASI:


  

PARTNERZY: